Eladó Házrész Budapest XXI. kerület - Csepel - Királyerdő

58 m2Alapterület 2 Szoba
59 900 000 Ft Ár
395677Azonosító
További adatok

238 m2 Telek

Kertre néző Kilátás

Közepes Állapot

Tégla Szerkezet

Gáz (konvektor) Fűtés

Komfort Komfort

Utcán, közterületen Parkolás

Tömegközlekedés

Nem Amerikai konyhás

Van Kertkapcsolat

1950 Építés éve

Déli Tájolás

Hitelkalkuláció – a részletekért kattintson valamelyik bank logójára!

Királyerdő csendes, kertvárosias részén eladó egy különleges hangulatú, saját kertkapcsolattal rendelkező, 58 m²-es lakás jellegű ingatlant, amely egy használati megosztással rendezett, osztatlan közös tulajdonú telken helyezkedik el. A 238 m²-es kizárólagosan használt telekrész ideális választás mindazok számára, akik a lakás praktikumát szeretnék ötvözni a kertesházi élet nyugalmával és szabadságával.

Az ingatlan közepes állapotú, folyamatosan karbantartott, otthonos atmoszféráját a világos terek, a sok zöld növény, valamint a kellemes kertkapcsolat teszi igazán szerethetővé. A lakás elrendezése jól átgondolt: előtér, tágas nappali, külön hálószoba, étkezős konyha kamrával, valamint zuhanyzós fürdőszoba WC-vel szolgálja a kényelmes mindennapokat. A hangulatos, intim kert tökéletes helyszíne lehet családi vagy baráti összejöveteleknek, pihenésnek, kertészkedésnek vagy akár egy nyugodt reggeli kávézásnak is.

Az ingatlan Lke-1/K övezeti besorolású, amely Csepel kertvárosias lakóövezetei közé tartozik. Az övezet egyik legnagyobb előnye a családias, alacsony beépítésű környezet, a magas zöldfelületi arány és a hosszú távon is értékálló lakókörnyezet.

Királyerdő Csepel egyik legkedveltebb kertvárosias része, ahol a nyugodt lakókörnyezet kiváló infrastruktúrával párosul. A közelben bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, iskola, óvoda, orvosi rendelő és egyéb szolgáltatások is könnyen elérhetők. A tömegközlekedés kedvező: a környéken közlekedő buszjáratokkal gyorsan megközelíthető a csepeli HÉV-végállomás, ahonnan a belváros is kényelmesen elérhető.

Az ingatlan tehermentes, birtokbaadása a jelenlegi tulajdonos részére szükséges 3 hónapos kiköltözési idővel megoldható.

Ajánlom azoknak, akik nem szeretnének egy nagy családi ház fenntartásával járó terheket, ugyanakkor fontos számukra a saját kert, a nyugodt környezet és az élhető terek hangulata.
Koterlán Ádám

Koterlán Ádám

Hívjon bizalommal

+36-70-617-Mutasd!

További hirdetéseim

Ingatlaniroda
GDN Ingatlanhálózat - Végső Ingatlanügynökség
+36 46 508 317

Küldjön üzenetet

Visszahívást kérek

Hasonló ingatlanok